twe.waw.pl

Karta charakterystyki substancji chemicznych

Pro-Perfekt to firma, która swoją działalność rozpoczęła w roku 2009. Zakresem działań firmy jest tworzenie kart charakterystyki chemicznych substancji oraz jej serwis.

Ponieważ Pro-Perfekt skupia w sobie zespół ludzi z wykształceniem chemicznych i z wieloletnim doświadczeniem w branży, możecie być Państwo pewni, że Wasze zlecenie zostanie wykonane w sposób rzetelny i w pełni profesjonalny. Pro-Perfekt ceni sobie wysoką jakość, a co za tym idzie, zadowolenie swoich klientów.

Karta charakterystyki substancji chemicznych to dokument, który zawiera dane fizykochemiczne substancji lub mieszaniny chemicznej, a także opis zagrożeń, które mogą one spowodować. W karcie tej znajdziemy również informacje jak tym zagrożeniom zapobiegać, a w przypadku, gdy do nich dojdzie, jak się wówczas zachować.

Podczas wytwarzania kart charakterystyki Pro-Perfekt kieruje się przepisami polskimi i unijnymi. W ramach trwania umowy abonamentowej firma zapewnia bezpłatną aktualizację kart zgodnie ze zmieniającymi się przepisami.

Pro-Perfekt na życzenie klienta przygotuje karty charakterystyki substancji chemicznych również w języku angielskim.

Osoby zainteresowane listą usług, kontaktem z firmą lub też dokładniejszym zapoznaniem się z firmą Pro-Perfekt, zapraszamy do odwiedzenia strony http://properfekt-msds.pl/.


Pro-Perfekt
Gnieźnieńska 3/20
61-015 Poznań
tel. 662 011 087

Zobacz także:

Odbiorca trzody chlewnej

Odbiorca trzody chlewnej

APStudio - żaluzje drewniane na wymiar

APStudio - żaluzje drewniane na wymiar

Marmurowe elementy mieszkania Poznań

Marmurowe elementy mieszkania Poznań

Pandora promocje

Pandora promocje

Ekspozycja odzieży

Ekspozycja odzieży