twe.waw.pl

Leczenie depresji - Warszawa

Depresja to stan, który skutecznie uniemożliwia normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Ten stan zniechęcenia nie minie sam z siebie. Aby dać sobie szansę na powrót do normalności, musisz najpierw pozwolić sobie pomóc. INZPiRO powstało z myślą o osobach, których różnego rodzaju lęki i zaburzenia mają negatywny wpływ na ich życie. Ośrodek zajmuje się leczeniem depresji w jego siedzibie w Warszawie, lecz to nie jedyna oferta instytutu. INZPiRO pomaga także osobom cierpiącym na bezsenność, zaburzenia lękowe, fobię społeczną, zaburzenia osobowości, alkoholizm, zaburzenia psychiczne wieku podeszłego, nerwice, zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia), a także mające problemy i dysfunkcje seksuologiczne.INZPiRO zaprasza na:

Kiedy zgłosić się do instytutu?Zastanawiasz się kiedy powinieneś udać się do gabinetu psychologicznego? Przede wszystkim wtedy, gdy pojawiają się pewne czynniki nie pozwalające Ci normalnie żyć. Są to zatem sytuacje, gdy czujesz się wypalony zawodowo, uruchamiają się konflikty z otoczeniem, masz poczucie nieracjonalnego zaspokajania swoich potrzeb, nie radzisz sobie z żałobą i poczuciem straty, złość i agresja to dla Ciebie chleb powszedni, Twoje lęki Cię przerastają, a także kiedy nieustannie nawiedzają cię bezradność, wstyd i zakłopotanie.Specjaliści z INZPiRO dokładają wszelkich starań, aby pomóc swoim pacjentom. Oceniają stan, w jakim znaleźli się klienci, celem podjęcia odpowiednim kroków związanych z leczeniem. Siedziba instytutu mieści się w centrum stolicy, zaledwie 7 minut spacerkiem od Dworca Centralnego. To dobra wiadomość dla osób, które muszą dojechać do instytutu pociągiem. Jeśli interesujesz się leczeniem depresji w Warszawie, skontaktuj się z INZPiRO. Wahasz się i potrzebujesz więcej informacji? Zajrzyj na stronę http://psychoterapeuci.pl. Wybierz drogę do lepszego jutra.


Psycholog i psychiatria

  • Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości (INZPiRO) - poradnia. Posiadają specjalistów psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów.

INZPiRO
Sienna 72
00-833  Warszawa
tel. 601944242

Zobacz także:

Psychoterapia Rumia

Psychoterapia Rumia

Choroba alkoholowa – objawy i leczenie

Choroba alkoholowa – objawy i leczenie

Laserowe leczenie żylaków - Poznań

Laserowe leczenie żylaków - Poznań

USG - Warszawa Bielany

USG - Warszawa Bielany