twe.waw.pl

Vichy

Produkty marki Vichy kojarzą się nie tylko z dobrą jakością, ale również skutecznością. W zależności od produktu mają działanie np.:

Jeśli Twoja skóra potrzebuje dużej dawki nawilżenia, postaw na Vichy Aqualia Thermal SPA. To krem, który pozwala nie tylko przywrócić skórze równowagę, ale również zregenerować ją. Jego delikatna formuła w postaci żelu sprawia, że nie obciąża skóry i szybko się wchłania. Dobrze się sprawdzi się jako krem używany przed zrobieniem makijażu. Krem jest bogaty w 15 cennych minerałów i działa łagodząco. W ofercie Vichy można znaleźć również krem nawilżający do skóry trądzikowej. Obecnie z problemem trądziku boryka się nie tylko młodzież, ale także dorośli. Ważne jest, aby postawić na dobrze dopasowaną pielęgnację do swoich potrzeb.

Marka Vichy dostarcza nie tylko produktów nawilżających. W jej ofercie są dostępne również woda termalna. Jest w 100% czysta, dlatego dostarczy Twojej skórze nawilżenia, a dodatkowo będzie stymulować regenerację komórek. Woda termalna ma właściwości łagodzące i ochronne. Świetnie sprawdzi się w przypadku skóry wrażliwej, która potrzebuje dodatkowego ukojenia. Poza tym woda termalna Vichy pozwala pozbyć się nieestetycznego zaczerwienienia oraz zredukować uczucie ściągnięcia i pieczenia. Na aptekamini.pl można znaleźć informacje o kosmetykach do pielęgnacji skóry wrażliwej i bardzo wrażliwej.


Apteka Mini
Marii Skłodowskiej Curie 3
80-210 Gdańsk
tel. 58-621-02-14

Zobacz także:

Odbiorca trzody chlewnej

Odbiorca trzody chlewnej

APStudio - żaluzje drewniane na wymiar

APStudio - żaluzje drewniane na wymiar

Zakupy dla maluszka

Zakupy dla maluszka

Marmurowe elementy mieszkania Poznań

Marmurowe elementy mieszkania Poznań

Pandora promocje

Pandora promocje