twe.waw.pl

Wycieczki klasowe

Gwarancją udanej wycieczki jest jej staranna organizacja przez doświadczony i pasjonujący się podróżami zespół. Wybierając wycieczki zagraniczne należy kierować się nie tylko ceną. Bardzo niska często wiąże się z późniejszym oszczędzaniem na noclegach lub co gorsze na dobrym wyżywieniu. Biuro podróży Wycieczkownia organizuje niezapomniane wycieczki klasowe, stawiając przede wszystkim na ich wysoką jakość. Kierując się oczekiwaniami podróżujących przygotowuje atrakcyjny program, dzięki któremu pobyt w danym kraju staje się prawdziwą przyjemnością. Zagraniczne wojaże wiążą się nie tylko ze zwiedzaniem, choć kto będąc we Francji nie chciałby zobaczyć spektakularnej wieży Eiffla, Katedry Notre Dame, Luwru, czy Ogrodów Luksemburskich? Takie miejsca z pewnością również znajdą się na liście, ale oczywiście nie tylko one.

Dzieci z całą pewnością bardziej niż całodniowe oglądanie poszczególnych obiektów zachwyci wizyta w Disneylandzie. Wszelkie atrakcje dostosowywane są do wieku uczestników, dlatego nie należy obawiać się o nudę. Wybierając wyjazd do Anglii z pewnością każdy będzie miał okazję odwiedzić

Dla fanów rozrywki z pewnością w programie znajdzie się przejażdżka robiącym ogromne wrażenie London Eye. Wycieczki za granicę są wielką atrakcją dla osób w każdym wieku. Pozwalają nie tylko poznać nowe miejsca, ale także choć a chwilę zagłębić się w odmienną kulturę i zwyczaje, a także posmakować lokalnych specjałów i w praktyce poćwiczyć język obcy.  Profesjonalne biuro podróży Wycieczkownia cieszy się również ogromnym zaufaniem wśród firm organizujących podróże integracyjne dla swoich pracowników. Wszelkie informacje na temat jego działalności oraz przykładowe propozycje wyjazdów wraz z licznymi zdjęciami znajdują się na stronie internetowej http://wycieczkownia.pl.


Biuro Podróży Wycieczkownia
Bażyńskich 8/33
87-100 Toruń
tel. 698149019

Zobacz także:

Z przewodnikiem poznasz najatrakcyjniejsze miejsca w stolicy

Z przewodnikiem poznasz najatrakcyjniejsze miejsca w stolicy